top of page

DOJAZD

Wczytaj się uważnie w nasze wskazówki, żeby Twój wypoczynek w górach nie rozpoczął się od nieprzyjemnych sytuacji na drodze.

Dojazd latem nie przysparza większych problemów. Droga, prawie pod sam dom, jest asfaltowa lub wyłożona płytami. GPS prawdopodobnie pokieruje Was trasą dość stromą - jeżeli nie lubicie stromych przygód, możecie najpierw wjechać na Przełęcz Kubalonka, a następnie GPS pokieruje Was do nas łagodniejszą drogą. 
Zimą sytuacja wygląda nieco inaczej. Dojazd do nas możliwy jest wyłącznie od strony Kubalonki. Pamiętajcie o dobrych oponach. Warto też zaopatrzyć się w porządne łańcuchy (te przydadzą się Wam nie tylko w drodze do nas, ale również w każdym innym miejscu w górach) oraz małą łopatkę (w całej Wiśle, w miejscach które sprawiają problemy znajdziecie żwir, którym można podsypać drogę). Zimą warunki są bardzo zmienne, dlatego zawsze staramy się być na bieżąco w kontakcie z naszymi gośćmi. Jeśli posłuchacie naszych rad, dojazd do nas nie sprawi Wam problemu (w końcu my też dziennie jeździmy tymi drogami). W sytuacji, w której będziecie potrzebowali naszej pomocy, prosimy o kontakt - zawsze mamy zapasowe łańcuchy, oraz sposoby na bezpieczne podróżowanie po górach. 

bottom of page