top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorażona_chatkowego

Jeśli pracujecie zdalnie i szukacie miejsca, żeby na kilka dni wyrwać się z domu - nie mogliście trafić lepiej :) No bo czy może być coś lepszego niż biuro z widokiem na góry? Ale do rzeczy. W ramach naszej oferty otrzymujecie: - nocleg - miejsce do pracy - możecie pracować we własnym pokoju lub stworzymy Wam komfortowe biuro - dostęp do Internetu, projektora i ekranu - możliwość wyżywienia (śniadanie i obiadokolacje lub pełna lodówka) - zakupy na życzenie - cisza, spokój, las, góry i spacery.

Szczegóły naszej oferty: Nocleg Pokoje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb - możemy go zamienić w komfortową jedynkę z biurkiem i miejscem do pracy, lub pokój dla całej Twojej rodziny, a do pracy wydzielić osobne pomieszczenie. Jesteśmy elastyczni. Miejsce do pracy Tak jak pisaliśmy wyżej - możesz pracować we własnym pokoju, na podwórku (tu może być kiepsko z WiFi, ale jeśli trzeba to i temu zaradzimy), możemy udostępnić Ci osobne pomieszczenie, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Internet, projektor i wszystko co tylko potrzebujesz (w ramach naszych możliwości) Co tu dużo pisać - jeśli jesteś krawcem i potrzebujesz manekina, postaramy się go zorganizować. Potrzebujesz sztalugi? Też się postaramy. Daj nam znać co jest Ci potrzebne do pracy, a my postaramy się to dostarczyć (oczywiście w ramach naszych możliwości ;) ) Wyżywienie W naszym domu będziesz mieć dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Jeśli natomiast nie masz ochoty gotować, albo jeśli po prostu masz ochotę nasze pyszne śniadania - nie ma sprawy. Wyżywienie oferujemy w dwóch wariantach: - posiłki serwowane (śniadanie i obiadokolacja, które podajemy o konkretnej porze) - pełna lodówka - przygotowujemy dla Ciebie posiłek, a Ty jesz kiedy masz ochotę Zakupy na życzenie

Ty dajesz nam listę zakupów, a my dostarczamy Ci produkty. Fajnie nie? ;) Cisza, spokój... Kto u nas był, ten wie, że nie można u nas narzekać na hałas i tłok. Miejsce jest idealne do odpoczynku po całym dniu przy komputerze. Albo, żeby Twoje dziecko mogło bezpiecznie pobawić się samo kiedy, Ty jeszcze nie skończyłeś pracy.


A jak to wygląda cenowo? Nasza oferta ważna jest od poniedziałku do piątku. Przy dłuższych pobytach ceny ustalamy indywidualnie (powyżej 7 dni). - Nocleg 50 zł/doba - Śniadanie serwowane 25 zł - Śniadanie w formie pełnej lodówki 20 zł - Obiadokolacja (dwa dania, deser i napój) 40 zł - Obiadokolacja w formie pełnej lodówki 35zł - Zakupy na życzenie 30 zł + to co na rachunku ze sklepu Zadzwoń, napisz i daj nam znać czego potrzebujesz, a my zobaczymy co da się zrobić :)
254 wyświetlenia0 komentarzy
  • Zdjęcie autorażona_chatkowego

Zaktualizowano: 26 lut 2020


Dlaczego warto do nas przyjechać? Bo to miejsce wydaje się być bajką. Taką, w której nie musisz się o nic martwić, niczym przejmować - możesz odpoczywać. Do świąt Bożego Narodzenia zwykle przygotowujemy się przez kilka tygodni. Kiedy tylko za oknem szybciej zaczyna robić się ciemno, a dom przyjemnie pachnie cynamonem i pomarańczami, wiemy że wielkimi krokami zbliża się Wigilia. Choinka, kolędy i cały świąteczny nastrój zostaje z nami przez kilka tygodni. A co z Wielkanocą? Wyczekujecie tak samo? Pierwszych wiosennych promieni słońca, pierwszych bazi na drzewie (zdradzimy Wam sekret, ze za naszym oknem już są ❤ ). I jeszcze tego niesamowitego świergotu ptaków, od którego nie da się spać - ale na takie niespanie możemy się zgodzić. Gdybym miała wybierać pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Wielkanocą, zdecydowanie postawiłabym na te drugie. I nie chodzi tu tylko o to, w co wierzymy, choć jest to dla nas niesamowicie ważny czas. Chodzi też o wszystkie smaki, kolory i zapachy, za którymi tęsknię przez cały rok. Za babką drożdżową z przepisu mojej babci, której zawsze upiekę za dużo i jem ją przez tydzień (i za coroczną awanturą - z rodzynkami czy bez), za białą kiełbasą, którą robi Paweł (o rany nigdzie nie jadłam lepszej), za gotowaną szynką moich rodziców (koniecznie ze świeżo tartym chrzanem) i za żurem, który smakuje tak tylko w wielkanocny poranek. Nie wspominając już o jajkach, ciastach i całej reszcie. To wszystko w połączeniu z uroczystościami Triduum Paschalnego daje mi poczucie, że to co jeszcze mnie w tym roku czeka będzie nowe, dobre i świeże. Co ważne - w naszym domu wszystkie prace kończą się w czwartek i od czwartku zaczynamy świętowanie.Co możemy Wam zaproponować na te święta? Właściwie to wszystko, o czym przeczytaliście powyżej. Bo dokładnie taki jest nasz dom. Możecie tu całą rodziną ugotować swoje tradycyjne potrawy lub my możemy zapełnić lodówkę wszystkim tym co najpyszniejsze i najświeższe. Do tego dorzucimy ciszę i spokój otaczających nas lasu i łąki i mamy gotowy przepis na miejsce jak z bajki - takie, w którym nie musisz się o nic martwić, niczym przejmować - możesz odpoczywać.
92 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page